Lębork jest Okey

data: 2 czerwca 2013, godz. 18:00
miejsce: S.F.I.N.K.S 700 (o miejscu)
adres: Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

wstęp: 5 zł

„Metropolia jest okey”??? Zimą chętnie bawicie się na koncertach?

Wiosną, Nadbałtyckie Centrum Kultury (NCK) i Stowarzyszenie Ludzi Rocka (SLR) zaprasza na koncert ” Lębork jest okey”. Impreza nawiązuje atmosferą do koncertów „Metropolii”. Tym razem jednak zaprezentujemy ciekawe grupy rockowe (i nie tylko) z zaprzyjaźnionego Miasta Lęborka. Gwiazdą wieczoru będzie zespół APTEKA, którego nie trzeba chyba nikomu w Trójmieście przedstawiać.

Czas się zabawić, poskakać, poszaleć… czasem wzruszyć słuchając rockowo -garażowego „MESCALA”, lęborskich „Ramones” czyli „BEZ OGRANICZEŃ”, Big Bandowej SYNKOPY (tylko 12 osób !!!!na scenie ), melodyjnego MAYONESSA ,energetycznego THE LIRIUM ,wybuchowego MET TET, metalowo – corowego „SHARING OF SALIVA” czy intrygującego swoją muzyką i tekstami „PIERWIASTKA Z TRZECH”

SYNKOPA Styl muzyczny zespołu- niezwykle energetyczna muzyka na pograniczu muzyki rozrywkowej, klasycznej i jazzowej wzmocniona rockowym brzmieniem.
https://www.facebook.com/Synkopa

MET TET Na przekór przeciwnościom i trendom w miałkiej i zdominowanej przez kiczowate utwory pop kulturze wychodzi mam muzyka jak wulkan o mocy i sile rażenia stu bomb.. MET TET to po prostu słuchaj i skacz.
https://www.facebook.com/mettetband

MESCAL Chcielibyśmy podziękować wszystkim ludziom, którzy nas wspierają i jeżdżą z nami na koncerty. Rock and Roll z Wami ludziska!
https://www.facebook.com/mescalband

THE LIRIUM (zespół zaburzeń świadomości, któremu towarzyszą iluzje, omamy wzrokowe, słuchowe, dotykowe) Nowoczesne brzmienie, gitarowe solówki, mocny rytm, ambitne teksty, dobry wokal, dużo energii, świetna atmosfera i dobry kontakt z publicznością to cechy zespołu.
https://www.facebook.com/theliriumband

MAYONESS to „przyczółek poezji śpiewanej w świecie Rocka „. Grupa otwiera się na szerokie horyzonty w tworzeniu muzyki. Szczególnie blisko im do avant popu …..do radosnej melodyki takich kapel jak np „Kobiety”.
https://www.facebook.com/profile.php?id=100001949989498

SHARING OF SALIVA Sex # core. czyli piękne dziewczyny, whisky oraz ostra muzyka.
https://www.facebook.com/SharingOfSaliva

BEZ OGRANICZEŃ czyli muzyka bez ograniczeń