Above The Life, Revenge Insanity, Eltimase

data: 1 lutego 2019, godz. 20:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 15 zł

Zapraszamy wszystkich sympatyków ciężkiej, klimatycznej muzy na koncert. Zagrają kapele, które poruszają w takich stylach jak: progressive metalcore, groove, deathcore, hardcore.

Zagrają:

ABOVE THE LIFE
Gdańsk – progressive metalcore
https://web.facebook.com/AboveTheLife/

Above The Life to Gdańska kapela grający progresywny metalcore. Zespół uformował się w 2017 roku w Gdańsk. Ich muzyka to przede wszystkim mocny, dobrze osadzony growl, konstruktywne riffy gitarowe i niosąca dużo niskiego pasma sekcja rytmiczna.

Członkowie:
Przemek MUHA Borawski – Bass Guitar
Cezary CZAROL Borawski – Drums
Przemek PEMKO Mikulski – Voc.
Mateusz MUODY Reinert – Guitar

REVENGE INSANITY
Gdańsk – groove deathcore

https://web.facebook.com/revengeinsanity/

Zespół powstał w połowie 2016 roku w Gdańsku z inicjatywy Venoma i Jasona. Wtedy ekipa miała nazwę BREATH OF REVENGE z 5 osobowym składem. Po paru perturbacjach osobowych obecnie jest to 4 osobowy skład:
Vox – Silver
Drums – Venom
Gitara – Mutant
Bass – Jason

ELTIMASE
Wejherowo – metalcore/hardcore/groove
https://web.facebook.com/Eltimase/

Zespół powstał w 2008 roku.
Jak sami piszą o sobie:
„Na początku funkcjonowaliśmy jako trio Diabeł (Robert Grabowski) – gitara, Hasior (Bartłomiej Haska) – gitara, Maya (Marcin Magulski) – gary. Około roku 2010 dołączył Drebin (Andrzej Drewa) który objął posadę basisty. Niedługo później pierwszym wokalista zespołu został Młody (Piotr Karpisz).W 2015 roku do naszego składu dołączył DJ Qukla (Artur Kukliński).

Po paru latach wspólnego grania i zagraniu paru koncertów między innymi z Illusion ,Fosfor , My Autumn , Hope, nastąpiły małe przetasowania w naszym składzie a najgorętszym okazało się krzesło perkusisty. Na początku roku 2016 rozstaliśmy się z Młodym a jego funkcje postanowił przejąć dotychczasowy gitarzysta Hasior a natomiast jego rolę przejął Maciej Falkowski. W 2017 roku powitaliśmy w zespole Marcina Przybilskiego grającego na garach i obecnie funkcjonujemy w składzie Diabeł , Hasior , Drebin , Qukla , Marcin.”