Acoustic Night: Black Jeans, Konsternacja, Lady Killer

data: 25 października 2019, godz. 20:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 20 zł

25 października w klubie Metro w Gdańsku wystąpią trzy powiązane z Trójmiastem zespoły prezentując swoje autorskie kompozycje i nie tylko w wersjach akustycznych. Zapraszamy na wieczór w klimacie MTV Unplugged!

BLACK JEANS
Na wydarzeniu wystąpi trio z zespołu BLACK JEANS w składzie: Adam Kalinowski (mieszkający w Gdańsku finalista programu Idol Polska z 2017 r.), Łukasz Szczęsny i Paweł Janiga.

Tego wieczoru usłyszymy autorskie piosenki z płyty „Pokolenie Y”, ale w wersji akustycznej. Ponadto muzycy wykonają znane i lubiane covery, takie jak: „Sweet Child Of Mine” Guns’n’Roses, „Początek” Męskiego Grania, „Sex On Fire” Kings Of Leon czy „Numb” Linkin Park

Charakterystyczny mocny głos Adama w połączeniu z oryginalnymi aranżacjami gitarowymi tworzą niezapomniane wrażenia muzyczne, także nie przegapcie tego koncertu‼️

KONSTERNACJA
Zespół Konsternacja powstał w wyniku wielkich marzeń 4 kumpli z Trójmiasta i okolic, którzy czerpią z grania niesamowitą przyjemność. Ich piosenki czerpią z funku, rocka oraz popu. Za kompozycje muzyczne w większości odpowiedzialny jest Mateusz Cebula (gitara elektryczna), rytm na bębnach wybija Maciek Adamczyk, a wokalistą i twórcą tekstów jest wspomniany wcześniej Wiktor Dyduła. Na koncercie będziecie mogli usłyszeć ich piosenki oraz wybrane covery w wersjach akustycznych.

LADY KILLER
Jesteśmy zespołem z Gdyni, reprezentującym gatunek Hard’n’ Heavy . Łączymy unowocześniony wygląd lat 80 z nieprzeciętną energią sceniczną. Pierwotną inspiracją jest glam rock i szeroko pojęta muzyka lat 80/90-tych. Zebrana całość tworzy charakterystyczne brzmienie i styl zespołu. Lady Killer supportował takich artystów jak Coma, Golden Live, Kombi, Farben Lehre, Natalia Schroeder, Bracia Figo Fagot, Jamal, Wanda i Banda.

Na koncercie w klubie Metro wystąpimy po raz pierwszy w składzie Wiktor Gabor i Krzysztof Skóra. Zagramy akustyczną interpretację naszych numerów i nie tylko! Nie zabraknie oczywiście naszych make’upów! To będzie nasz jedyny koncert kameralny w całości zagrany akustycznie !! Do zobaczenia 25 Października!!