Bajzel, The Pau, Marszałek ODWOŁANY

data: 8 października 2020, godz. 19:00
miejsce: Drizzly Grizzly (o miejscu)
adres: ul. Elektryków 1, Gdańsk

KONCERT ODWOŁANY

bilety: 30/40 zł dostępne na www.tickets.drizzlygrizzly.pl

8 października na scenie u niedźwiedzia wystąpi trójka bezkompromisowych one-man bandów.

Bajzel
Bajzel, a właściwie Piotr Piasecki, to muzyk, który sam sobie sterem, żeglarzem, okrętem i kimkolwiek tylko zechce być. W muzyce żongluje gatunkami, w dwujęzycznych tekstach – humorem. Na scenie nie tylko zastępuje cały zespół, ale też rozkręca jednoosobowe show, w którym słychać całą gamę inspiracji: od alternatywy, dance-rocka,po psychodeliczne odjazdy.

The Pau
Paulina Dudek, od stycznia 2015 roku występująca jako The Pau, idealnie odnajduje się w formule jednoosobowego projektu muzycznego. Na scenę wychodzi uzbrojona w gitarę i smartfona, z którego odtwarza swoje podkłady. W żadnym wypadku nie umniejsza to energii jej punkrockowych kompozycji z raz melodyjnymi, raz skandowanymi tekstami, przepełnionymi błyskotliwymi ocenami obecnej kondycji Polski i jej mieszkańców.

Marszałek
Marszałek Pizdudski One Man Band to projekt Piotra Markowskiego, samozwańczego przedstawiciela powołanego przez siebie gatunku blus-kantry-pank. Od lat snuje surowe punkowe opowieści o brudnym świecie, a legenda głosi, że nie nigdy nie napisał nieprześmiewczego tekstu bez wulgaryzmów. Jeśli nie jest jeszcze kolegą naszego guru, Reverend Beat-Mana, to na pewno wkrótce nim zostanie.