Dark Side, Above the Life, Devilsnack

data: 5 stycznia 2020, godz. 19:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

Zanim zdążycie się pozbierać po sylwestrowym weekendzie, przygotujcie się na poprawiny! Zapraszamy na trzeci przystanek trasy promującej debiutancki krążek Devilsnack – Gamma Mutant. Z gracją rozpędzonego walca wchodzimy w karnawał niczym nawalony sąsiad, który nad ranem pomylił drzwi i wyrwał cię ze snu.

Imprezę uświetnią:

Dark Side (melodic death metal/metalcore, Gniew)
Zespół założony w 2008 roku, reaktywowany jesienią 2014 i od tego czasu goszczący na niejednej scenie. Siekające jak młockarnia riffy przeplatane spokojniejszymi pasażami i zróżnicowanym wokalem zapewnią niezapomniane doznania w sferze fizycznej i uczuciowej. Na koncie mają dwa wydawnictwa: nagrany w 2016 roku debiut „prosto w oczy” oraz tegoroczny krążek zatytułowany „upadek”.

Above the Life (progressive metalcore, Gdańsk)
Pojawili się w 2017 roku prezentując współczesne spojrzenie na porastające rdzą zwały cięższych odmian metalu. Dekadencki obraz gdzie złość przeplata się z żalem i zrezygnowaniem. Ciężka machina tocząca się powoli na zatracenie, napędzana potężnymi i paliwożernymi silnikami diesla.

Devilsnack (groove metal, Trójmiasto)
Na scenie od 2017 roku. Zespół wyhodowany na gruzach kilku trójmiejskich grup. Wybuchowa mieszanka ognia z wódą podsycana siłą wyrazu globalnej katastrofy ekologicznej. Całość okraszona klasycznym zacięciem słuchanej na walkmanie muzyki lat 90. W lipcu 2019 roku na światło dzienne wyszedł pierwszy studyjny materiał – EP „Gamma Mutant”.