Depeche Mode & The Cure Party

data: 22 lutego 2020, godz. 21:00
miejsce: Medyk (o miejscu)
adres: ul. Dębowa 7, Gdańsk

W związku z przedłużającymi się pracami instalacyjnymi budynku w którym znajduje się Klub Metro, jako organizatorzy jesteśmy zmuszeni przenieść imprezę „Depeche Mode & The Cure Party” do innego klubu, a mianowicie do Klubu Medyk w Gdańsku Wrzeszczu.

Postaramy się zrobić wszystko, aby nie odbiło się to na jakości imprezy. Liczymy na Waszą obecność i dobrą zabawę.

Do zobaczenia przed sceną w „Medyku”! :)

Jedyna taka impreza w Polsce gdzie w jednym miejscu, jednym czasie i na jednym parkiecie spotykają się i bawią fani dwóch kultowych zespołów – Depeche Mode i The Cure! :)

Zapraszamy wszystkich sympatyków, miłośników, fanów i całą resztę wariatów, którzy mają odjazd na punkcie Depeche i Cure :)

Jeśli jeszcze nie posmakowałeś tej muzy i klimatu, przyjdź i przekonaj się sam, że to nie jest tylko muzyka, że to coś więcej…

Przede wszystkim utwory Depeche Mode i The Cure w oryginałach i remiksach, solowe dokonania członków zespołów, ale również covery oraz utwory kapel grających w podobnych klimatach: synthpop i cold wave zapewnią niezapomniane chwile na parkiecie i zabawę do białego rana :)

7 godz. Waszej muzy, 2 DJ, koncertowe nagłośnienie i światła, wizualizacje, dymy …oraz duży wybór alkoholi w dobrej cenie! :)

Zagrają:
Jaca
AlkorXIII

Wstęp +18
Wjazd 15 zł

(W związku z zmianami organizacyjnymi imprezy jesteśmy zmuszeni do zmiany ceny biletu. Mamy nadzieję, że nie wpłynie to na frekwencję)