Depeche Mode & The Cure Party (on-line)

data: 25 kwietnia 2020, godz. 21:00
miejsce: (o miejscu)
adres: ,

Zapraszamy wszystkich sympatyków, miłośników, fanów i całą resztę wariatów, którzy mają słabość do Depeche Mode i The Cure. Jeśli jeszcze nie posmakowałeś tej muzy i klimatu, bądź z nami tej nocy i przekonaj się sam, że to nie jest tylko muzyka, że to coś więcej…

Przede wszystkim utwory „Depeche & Cure” w oryginałach, oraz remiksach, solowe dokonania członków zespołów, ale również covery oraz utwory kapel grających w podobnych klimatach: synthpop i cold wave zapewnią dobra zabawę.

Podczas imprezy spotykamy się wszyscy w jednym miejscu, czyli w dyskusji wydarzenia fb i tam się bawimy – „uprawiamy” czat, komentujemy, wrzucamy fotki itp. Wszystko to oczywiście w przerwach między tańcami.

Podczas imprezy za sugestią imprezowiczów uruchomiliśmy „wirtualny bar”
Będzie można w nim nabyć piwko, „postawić” współimprezowiczom itp
Stawiając wirtualne piwko/drinka tym samym pomagasz w obecnym i przyszłym „działaniu” imprezowym on-line Jaca Music Events.

(link do „wirtualnego baru” podamy na początku imprezy w dyskusji wydarzenia)

Link do transmisji on-line podamy w dyskusji wydarzenia o 20.50
Początek transmisji, to tak jak zawsze początek imprezy, czyli 21.00.

Uśmiechamy się o udostępnianie wydarzenia i zapraszanie znajomych :)
Niech wszyscy którzy lubią dobrą, klimatyczną muzę dowiedzą się o naszej imprezie on-line :)

Imprezę on-line prezentuje: JACA MUSIC EVENTS
JACA – muza/światło/wizualka. DJ, organizator, animator muzyczny, były rezydent/menadżer Klubu Metro. Od 2009 r. organizuje/gra rockowe imprezy: Rock Night, Rock’N’Roll Is King!, Flower Power Night, Depeche Mode & The Cure Party, Grunge & Nu Metal Party, Halloween Rockowy, Valentine’s Day-Vampire’s Rock Night, Polski Rock – Dobry Rock, Schism, Grunge Night… W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, nie zapomina o nowościach, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.