Depeche Mode & The Cure Party ODWOŁANY

data: 6 listopada 2020, godz. 21:00
miejsce: Zdarta Płyta 33.5 (o miejscu)
adres: ul. Romualda Traugutta 115B, Gdańsk

IMPREZA ODWOŁANA

W związku z wprowadzeniem żółtej strefy w Gdańsku od soboty 3 października, zmuszeni jesteśmy niestety przełożyć imprezę „Depeche Mode & The Cure Party”, która miała się odbyć właśnie w tę sobotę 3 października na inny termin, czyli 6 listopada.

Jedyna taka impreza w Polsce gdzie w jednym miejscu, jednym czasie i na jednym parkiecie spotykają się i bawią fani dwóch kultowych zespołów – Depeche Mode i The Cure!

Zapraszamy wszystkich fanów, sympatyków, miłośników i całą resztę wariatów, którzy mają odjazd na punkcie „Depeche & Cure”
Jeśli jeszcze nie posmakowałeś tej muzy i klimatu, przyjdź i przekonaj się sam, że to nie jest tylko muzyka, że to coś więcej…

Przede wszystkim utwory Depeche Mode i The Cure w oryginałach i remiksach, solowe dokonania członków zespołów, ale również covery oraz utwory kapel grających w podobnych klimatach: synthpop i cold wave zapewnią niezapomniane chwile na parkiecie i dobrą zabawę

6 godz. Waszej muzy, koncertowe nagłośnienie, światła, wizualizacje, dymy, oraz „ten” oryginalny, nieporównywalny z innymi klimat

Zagra: Jaca
JacaMusicEvents

WAŻNE!
Na wejściu obowiązywać będzie „lista uczestników imprezy”, którą stworzymy na podstawie „listy gości” wydarzenia na facebooku, którzy kliknęli „wezmę udział”. Listę zamykamy przed imprezą, czyli w sobotę 3.10.20 o godz.17.00!

Wjazd:
Osoby z „listy z gości” facebooka „wezmę udział” – 20 zł / w cenie biletu 1 piwo!
Osoby z poza „listy gości” 25 zł / w cenie biletu 1 piwo!
Wstęp: +18

(w związku z kosztami/wynajęciem klubu jesteśmy zmuszeni do podniesienia ceny biletu. Mamy nadzieję, że nie wpłynie to na frekwencję)

Ilość osób biorących udział w imprezie ograniczona do 100.