Detonacja, Over The Under, Procez

data: 22 listopada 2019, godz. 19:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

wstęp: 20 zł

10 lat temu w pewnej magicznej piwnicy pośród wielu sprzyjających okoliczności zapadła decyzja, żeby założyć zespół o nazwie DETONACJA! W ciągu miesiąca była już pierwsza próba w pełnym składzie, a my możemy powiedzieć, że do dziś się nie obijaliśmy i gramy dalej!

Zapraszamy wszystkich serdecznie na 10-lecie naszej działalności jako grajków! Jest to świetna okazja do wspólnego napicia się piwka i powspominania wielu wspólnych chwil, ale przede wszystkim tego co najpiękniejsze, czyli posłuchania gitarowej muzyki na żywo :) Naturalna atmosfera klubu Metro zawsze sprzyjająca rockowej i metalowej lokalnej scenie sprawi, że ten koncert na pewno będzie niezapomniany! Przygotowujemy dla Was specjalną setlistę, w której nie zabraknie dobrze znanych szlagierów jak i szykowanych na tę okazję perełek!

Jako goście specjalni uświetniający ten wieczór wystąpią: niesamowity groove-stonerowy walec, który przejechał koncertami 100 miejscowości w 100 dni – bydgoski OVER THE UNDER, oraz gdański PROCEZ potrafiący „bić w mordę” rytmiczną agresją!

Zagrają:

DETONACJA
Gdańsk – metal
http://www.facebook.com/detonacja

OVER THE UNDER
Bydgoszcz – southern/stoner/groove metal
https://www.youtube.com/channel/UCbce3_ZF7UAzhYMJNtncjZQ
https://www.facebook.com/overtheunderpl/

PROCEZ
Gdańsk – metal
https://procez.bandcamp.com/
https://www.facebook.com/ProcezBand/