Devilsnack, Morbus, House of Piru

data: 9 stycznia 2022, godz. 19:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

bilety: 10 zł (pojedynczy) / 15 zł (dwuosobowy)

Po raz kolejny otwieramy nowy rok w Torpedzie, a drugi raz pod hasłem koncertu noworocznego. W zeszłym roku z przyczyn diabelskiej zarazy niestety się nie udało, ale wracamy zdrowsi, bardziej doświadczeni, a już na pewno starsi. W tej edycji imprezę uświetnią:

DEVILSNACK (Trójmiasto)- gospodarze wieczoru i stali rezydenci Torpedy. Solidny wygar w klimacie rock-death-disco. Prawdziwe dzieci Abby i In Flames. Zespół zaprezentuje materiał z planowanej na 2022 rok drugiej EPki, jednak nie zabraknie przebojów z pierwszego krążka, zatytułowanego 'Gamma Mutant’.

facebook.com/devilsnackPL
www.youtube.com/c/Devilsnack

MORBUS (Olsztyn) – staroszkolny, lodowaty w brzmieniu band ze stolicy Warmii i Mazur. W 2019 roku nagrał sześcioutworową EP 'In Morbo est Civilization’ przywodzącą wspomnienia deathmetalowych debiutów z początku lat 90.

facebook.com/morbusband
www.youtube.com/channel/UCHCk_wXw-IVTzZM-DIMUVGA

HOUSE OF PIRU (Warszawa) – duet-zderzenie. Łączą w swojej muzyce elektronikę (house, hardcore techno, drum’n’bass) i metal. Usłyszycie u nich przesterowane gitary i instrumenty dęte, soundscape’y, nieparzyste podziały rytmiczne i metalowy wrzask.

www.facebook.com/houseofpiru
houseofpiru.bandcamp.com