Katie Melua ODWOŁANY

data: 7 października 2020, godz. 19:00
miejsce: Gdynia Arena (o miejscu)
adres: ul. Kazimierza Górskiego 8, Gdynia

Z przykrością informujemy, że planowane na 7, 8 i 9 października koncerty Katie Melua w Polsce zostały odwołane.

Powodem odwołania koncertów jest rozwój sytuacji epidemiologicznej, ostatnie komunikaty władz, a zwłaszcza zakwalifikowanie Gdyni do żółtej strefy na podstawie Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 30 września 2020 roku zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Obowiązujące na obszarze żółtym zasady prowadzenia działalności związanej z wszelkimi zbiorowymi formami kultury i rozrywki, odbywającymi się m.in. w halach widowiskowo-sportowych – przy obecnej liczbie uczestników – uniemożliwiają nam przeprowadzenie tego koncertu.

Ponadto wczoraj, tj. 1 października 2020 władze Wielkiej Brytanii umieściły Polskę na liście krajów z których podróżujące osoby muszą poddać się obowiązkowej kwarantannie.

Bezpieczeństwo fanów, osób pracujących przy koncertach oraz samych artystów jest dla nas najważniejsze. Odwołanie koncertów było trudną, ale jedyną w obecnej sytuacji epidemiologicznej możliwą do podjęcia decyzją. Podjęliśmy ją wspólnie z Artystką, jej managementem i agencją bookingową.

Liczymy na Państwa wyrozumiałość i współpracę.