Morast, Evil Warriors ODWOŁANY

data: 15 marca 2020, godz. 19:00
miejsce: Drizzly Grizzly (o miejscu)
adres: ul. Elektryków 1, Gdańsk

W związku z sytuacją wyjątkową, związaną z epidemią koronawirusa, zdecydowaliśmy wspólnie z artystami, że wszystkie zaplanowane koncerty do końca marca w klubie DRIZZLY GRIZZLY zostaną przeniesione na inny termin, o czym niezwłocznie Was poinformujemy. Wszystkie zakupione dotąd bilety zachowują ważność.

Bilety: przedsprzedaż – 30 zł, w dniu koncertu – 40 zł dostępne na http://bit.ly/MorastEvilWarriors

Kiedy przychodzi rozczarowanie światem, pojawia się Morast – i to wcale nie po to, by poprawić sytuację. Mroczny black/doom metal z dużą dawką deathmetalowych wpływów lubuje się w soleniu otwartych ran i pogłębianiu ich przy użyciu ostrych narzędzi. Z tego zabiegu nie wychodzi się żywym, tym bardziej przy dźwiękach wydanej w 2019 roku płycie „Il nostro silenzio”.

Choć nadchodzi już agonia („Such emptiness inside, but I’m too dead to die”), stan pogarsza Evil Warriors, samozwańcza sekta agresywnego blood metalu. Nazwę zaczerpnęli od samych protoplastów, bo z Possessed, a niosą ze sobą tylko zniszczenie. Kto nie wierzy, niech posłucha wydanego w 2018 roku albumu „Fall from Reality”, na którym słychać, w jakim stopniu hołdują klasyce spod znaku death/thrash/black metalu.