Respect Tour: Sweet Noise, Cerber

data: 8 grudnia 2019, godz. 19:00
miejsce: Ucho (o miejscu)
adres: ul. Św. Piotra 2, Gdynia

Bilety 50 PLN przedsprzedaż, 55 PLN online, 60 PLN w dniu koncertu dostępne w sieci Interticket oraz CultureBox Gdynia

W lipcu mogliście usłyszeć dwa koncerty reaktywowanego składu Sweet Noise z Magicem, które odbyły się w Poznaniu i Pruszczu Gdańskim.

Podczas #RespectTour SN zagra nie tylko utwory z albumu „Respect”, ale z prawie wszystkich swoich płyt. Do setlisty wejdą np. utwory „Wyżej” i „Kamień” które nie były grane od lat 90-tych.

Na koncertach usłyszycie zakręcony riffowo Sweet Noise, który powraca do korzeni, ale z bardzo mocnym i nowoczesnym brzmieniem. Sweet Noise 2019 brzmi lepiej niż kiedykolwiek.

Za każdym razem powracając robiliśmy to dzięki naszym fanom, i tym razem nie jest inaczej. Zagramy dla wszystkich którzy potrzebują energii, powrotu do podstawowych wartości i poczucia że w tym całym chaosie nie są sami. Mamy też nadzieję, że te spotkania z Wami napędzą Sweet Noise do działania przy nowej płycie.

Przekażcie to info wszystkim Ludziom Cienia. Do zobaczenia!

CERBER to bicz na nijakość. Ten niesamowicie oryginalny, łączący hardcore’ową brutalność z pięknem alternatywy zespół został przyzwany na śmiertelny świat za sprawą dziwnego, posępnego bytu. Z ciemnych i wilgotnych piwnic kalekiego miasteczka wyrosła abominacja, która nigdy nie powinna ujrzeć światła dziennego. Kreatorem tego przedziwnego konceptu jest Mateusz 'Wiśnia' Wiszniewski, dla którego chodzenie przetartymi ścieżkami jest niczym potwarz. Konsekwentnie od 2010 roku buduje świadomość, gromadzi kompanów i uzbraja się na wojnę ze światem. CERBER wraz z nim obecnie napędzają: najcięższe kopyto Warmii – Szymon 'Smoluch' Lachowicz oraz szaman dolnego pasma – Aleksander 'Alex' Chodkowski.