Rock Night – 10-lecie!

data: 19 października 2019, godz. 21:00
miejsce: Metro (o miejscu)
adres: ul. Miszewskiego 12/13, Gdańsk

To już 10 lat imprezy „ROCK NIGHT”!

To jednocześnie 10 lat działalności Jacy – organizowania i grania imprez.

Takie 2 w 1 trzeba uczcić konkretną imprezą dlatego przybywajcie 19 października do Klubu Metro, bo z pewnością będzie się działo.

Dla pierwszych 100 osób piwko w prezencie na wejściu!

Tak to się zaczęło – historia prawdziwa…
Początki działalności Jacy nie były łatwe, ponieważ zderzył się z rzeczywistością i nie mógł grać takiej muzyki jaką by chciał…

Głowa była pełna pasji muzycznej i pomysłów, a chęci do działania bardzo duże, więc zakupił sprzęt DJ’ski z nagłośnieniem i sam zaczął organizować imprezy, promować je i grać.

Zaczęło się w lipcu 2009 r. w klubie Forteczna od imprezy „Rock-Reggae Night”.
Pomysł przewodni tej imprezy był taki, aby integrować muzyczne środowisko młodzieżowe i aby w jednym miejscu bawili się Ci którzy słuchają rocka, grunge’u, metalu, gotyku, a także punka, ska i reggae… Jednym słowem muzyczna wiara, która słucha dobrej muzy.

Pomysł bardzo ryzykowny i „pod prąd”, ale wart tego, aby spróbować. Kiedy jednak na imprezy zaczęło przychodzić około, a potem ponad 100 osób, wtedy Jaca uwierzył i przekonał się, że to co i jak robi ma sens.

Dlatego też „Rock-Reggae Night” po kilku miesiącach ewoluowało w „Rock Night”.

Potem „rodziły” się kolejne imprezy: „Reggae Night”, „ReggaeSka”, „Ska-Punk Night”, „Bitwa Muzyczna”, „Morskie Opowieści – Szanty & Irish Punk”, „Muzyczna Podróż – Misz-Masz”, „Marleyki”, „Reggae-Roots-Dub”, „Flower Power Night”…

Pojawiły się kolejne kluby w których grał m.in.: Iks, Cockney, Club 27, Autsajder, Buffet, Bunkier i od 6.5 roku Klub Metro gdzie jest rezydentem i menadżerem do dziś.

W Metrze „narodziły” się kolejne imprezy tematyczne: „Depeche Mode & The Cure Party”, „Rock’N’Roll Is King!”, „Halloween Rockowy”, „Valentine’s Day-Vampire’s Rock Night”, „Polski Rock-Dobry Rock”, „Schism”, „Gorączka Piątkowej Nocy”, „Pin-Up Party”, „Grunge Night”…

Od 8 lat Jaca organizuje/współorganizuje także koncerty, a od 5 lat prowadzi muzyczną zabawę Karaoke w rockowej wersji, czyli „KaraROCKe”.

ROCK NIGHT – impreza z 10-letnią tradycją
Rockowo-metalowo-gotycka uczta do rana!
Gitarowa jazda bez trzymanki!

Przy złotym napoju chmielowym będzie można uprawiać rockowe pląsy i fikołki przy takich klimatach jak: rock’n’roll, flower power, psychedelic rock, alternative, indie, rock, hard rock, grunge, industrial, nu-metal, heavy metal, metal, gothic…

Imprezę poprowadzi: JACA – muza/światło/wizualka
DJ, organizator, animator muzyczny, rezydent/menadżer Klubu Metro. Od 2009 r. organizuje/gra rockowe imprezy: Rock Night, Rock’N’Roll Is King!, Flower Power Night, Depeche Mode & The Cure Party, Halloween Rockowy, Valentine’s Day-Vampire’s Rock Night, Polski Rock – Dobry Rock, Schism, Grunge Night… W swoich setach zawsze wierny starym mistrzom, nie zapomina o nowościach, a jednocześnie pamięta i promuje krajową scenę.

Ponad 25 gatunków piwka!
Cydry, shoty, driny i duży wybór innych alkoholi!
Wstęp +18
Wjazd 10 zł