Rózga Party: Hellvoid, Lady Killer, Carnage, Machine Driven Sun

data: 27 grudnia 2021, godz. 18:00
miejsce: Ucho (o miejscu)
adres: ul. Św. Piotra 2, Gdynia

bilety: 25 zł

Grinch już zaciera łapska na ‘Rózgę Party’! Zebrał największych łobuziaków, tylko po to żeby magia świąt odeszła w zapomnienie. Już nigdy nie dostaniecie skarpetek pod choinkę, nie będzie żadnych brzęczących dzwoneczków, czy lampek, które są tak infantylne! Kolędników zakneblujemy, a gwiazdkę wigilijną wymażemy z nieba. W naszej historii nawet Scrooge nie ulegnie magii mikołajowego szaleństwa, a Kevin już do końca życia zostanie sam w domu.

TEGOROCZNE ŚWIĘTA ANULUJĄ:

HELLVOID
Zespół, w który składa się z wokalisty, perkusisty i…. dwóch basistów! Muzyka wykonywana przez nich określana jest jako bass’ n’roll/dual bass doom.
FB: www.facebook.com/hellvoidband

LADY KILLER
Zespół z Gdyni łączący brzmienie Hard Rock’a wraz z unowocześnionym wyglądem z lat 80.
FB: www.facebook.com/la.killerband

CARNAGE
Grają metal okraszony rock’n’roll’ową zuchwałością i hard rock’owym pazurem sprawiającymi, że każdy ich koncert jest wulkanem energii, którą zarażają publiczność.
FB: www.facebook.com/carnage.ce

MACHINE DRIVEN SUN
Trójmiejski kwintet electro / industrial rockowy z wyraźnymi cięższymi, progresywnymi akcentami, a wszystko okraszone zróżnicowanym kobiecym wokalem – od screamu po czysty śpiew. MDS to nie tylko muzyka – kreują swoją alternatywną rzeczywistość dzięki różnym formom wizualnej twórczości.
FB: www.facebook.com/machinedrivensun