Scarlet Iris, Homen, Who Asked?

data: 6 września 2024, godz. 19:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

Scarlet Iris
Zespół, którego narodziny sięgają burzliwego 2020 roku, gdy świat zamknął do siebie drzwi. Trzech nieustraszonych Bartoszy w potrzebie wyrzucenia z siebie skumulowanych emocji postanowiło połączyć siły i podzielić się nimi ze światem za pomocą muzyki. Mieszanka metalowego szału z odrobiną szaleństwa tworzy muzyczną masakrę, która tnąc jak sztylet trafia prosto w serce słuchacza.

Homen
Homen to Trójmiejski zespół, który zanurza się w obszarze szeroko pojętego metalu alternatywnego od 2020 roku. Zespół charakteryzują ciężkie, agresywne brzmienia, które płynnie przenikają się ze spokojem ballad, a wszystko to ubrane w rzucające się w oko stroje i makijaże. W początkowych latach swojego istnienia, pod szyldem Un Homme Seul, zespół nagrał swoją debiutancką Epkę zatytułowaną „Eviva L’arte”. Rok 2022, zaczął się od zmian w składzie oraz zmiany nazwy zespołu na Homen. Kolejnym etapem ewolucji było wydanie serii singli oraz teledysków, które stanowiły zapowiedź najnowszego albumu grupy „Lazarus Syndrome” wydanego w połowie roku 2023 (krążek ten otrzymał nagrodę Płyty Roku w Trójmieście portalu rock3miasto.pl).

Who Asked?
Młody metalowy zespół, pochodzący z Suwałk czerpiący inspiracje z różnych podgatunków tej ciężkiej muzyki. Ich muzyka pozwoli wam doświadczyć pięknych melodii jak i ostrych riffów.

bilety: scarletiris.pl