The Bastard, Udrożnić Pisuar, Starcie ODWOŁANY

data: 3 października 2020, godz. 19:00
miejsce: Paszcza Lwa (o miejscu)
adres: ul. Kwietna, Gdańsk

KONCERT ODWOŁANY

wstęp: 20 zł

The Bastard – Punk Rock Myślenice/Kraków
Na punkowej scenie od 13 lat. Na koncie mają cztery długogrające płyty oraz split „Hardcore Punk Rock Unite”. Mnóstwo koncertów u boku takich zespołów jak The Analogs, Psy Wojny, Zielone Żabki, Prawda czy Sedes oraz wielu innych kapel. Występowali też na scenach wielu festiwali m.in. Przystanek Woodstock, Rock Na Bagnie, Cieszanów Rock Festiwal i Czochraj Bobra Festiwal. Chłopaki są w trakcie przygotowywania szóstego studyjnego albumu.

Udrożnić Pisuar – Stałym klientom Paszczy Lwa dobrze znana gdańska kapela, od 2013 roku grająca szeroko pojętego starego punk rocka. Na pewno zagrają „Gdańsk Oliwę” i „Baśkę”, tak więc warto przybyć, by podrzeć ryja. Będzie też coś całkiem nowego! A na premierze po prostu wypada być.

Starcie – Starcie powstało w 2015 roku w Warszawie i od początku głównym założeniem kapeli było granie dynamicznego street punka, jednocześnie bez zamykania się na jeden styl. Obecny skład ustabilizował się wczesną wiosną 2019 roku i od tej pory zespół regularnie koncertuje. Niebawem ukaże się debiutancka płyta Starcia – „Ulica”.