Tomasz Lipa Lipnicki – Solo Akustycznie ODWOŁANY

data: 19 grudnia 2021, godz. 19:00
miejsce: Hotel Sopot (o miejscu)
adres: ul. Haffnera 88, Sopot

„Jest nam bardzo przykro wychodzić do Was z tą informacją, ale wprowadzane przez nasz Rząd obostrzenia sprawiają, że planowany na 19 grudnia koncert Tomasza Lipy Lipnickiego z cyklu #hotelsopotakustycznie, zostaje odwołany. Jeśli zakupiliście bilety, prosimy o kontakt z organizatorem – sadzonerecords@gmail.com W ramach małego pocieszenia, możemy obiecać, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby koncert odbył się w Hotelu Sopot w najbliższym, sprzyjającym terminie. Trzymajcie się zdrowo i ciepło!”

Hotel Sopot
SadZoneRecords

Lider ILLUSION oraz LIPALI w niecodziennej odsłonie! Koncerty Tomka to prawdziwy rarytas zarówno dla wiernych fanów artysty, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z jego twórczością. Materiał, prezentowany na „solówkach” to przekrój przez całą twórczość muzyczną artysty. Podczas koncertu usłyszeć można największe hity oraz mniej popularne numery, które w akustycznych aranżacjach zyskują niepowtarzalny klimat. Każdy słuchacz znajdzie tu coś dla siebie. Wystarczy wygodnie usiąść i wsłuchać się w muzykę… która płynie prosto z serca.

SKLEPIK:
Przyjeżdżamy z własnym sklepikiem! Dla wszystkich chętnych książka „Jeżozwierz” (dostępna również w wersji audiobook) oraz płyta „Dźwięki słowa” dostępna od ręki! Po koncercie Tomek będzie oczywiście do Waszej dyspozycji.