Tomasz Makowiecki gra "Moizm" ODWOŁANY

data: 24 września 2020, godz. 19:00
miejsce: Drizzly Grizzly (o miejscu)
adres: ul. Elektryków 1, Gdańsk

KONCERT PRZENIESIONY Z 15.04 NA 28.05 / 24.09

Niestety, w związku z obecnym reżimem sanitarnym przeprowadzenie koncertu Tomasza Makowieckiego w Drizzly Grizzly będzie niemożliwe, dlatego jesteśmy zmuszeni odwołać zaplanowany na 24 września koncert. Pieniądze za bilety zostaną zwrócone, osoby, które kupiły bilety otrzymają mailing w tej sprawie od bileterii w której dokonały zakupu. Pracujemy nad nowym terminem trójmiejskiego koncertu Tomka, polecamy śledzić w tej sprawie media społecznościowe artysty.

W związku z błyskawicznym wyprzedaniem koncertu w Teatrze na Plaży w Sopocie 15 kwietnia w Gdańsku na intymnym solowym koncercie pojawi się producent, muzyk i autor tekstów Tomasz Makowiecki.

BILETY:
www.biletomat.pl
goingapp.pl
oraz stacjonarnie w salonach Empik.

Koncert w Drizzly Grizzly będzie jednym z wydarzeń towarzyszących cyfrowej reedycji płyty „Moizm”, na której dodatkowo pojawił się singiel „Ciało” czyli cover piosenki Republiki.

„Moizm” – czyli czwarty dotychczas najbardziej bezkompromisowy i osobisty album trójmiejskiego artysty Tomasza Makowieckiego. Eklektyczna i wielowymiarowa płyta, a przede wszystkim autorska interpretacja muzyki elektronicznej oryginalnie ukazała się w 2013 roku i była promowana singlami „Holidays In Rome” oraz „A Summer Sale”.

Link do streamingu na platformach cyfrowych: https://mymusicpl.lnk.to/Moizm

Podczas koncertu usłyszeć również będzie można nowe kompozycje zapowiadające kolejny album artysty.