Void of Echoes, Sic!, Infinitone

data: 12 kwietnia 2024, godz. 18:00
miejsce: Pub Torpeda (o miejscu)
adres: ul. Nałkowskiej 3, Gdańsk

Infinitone [progressive metal]
Infinitone to nieskończoność muzyczna, która jest odzwierciedleniem różnorodności charakterów i temperamentów załogi. Tożsamość muzyczną budujemy eksplorując przestrzenie, które są już odkryte, te odkrywane na nowo i te jeszcze nie odkryte, którym próbujemy nadać właściwy ton. Nasza twórczość to spójna mieszanka progresji i atmosferycznej elektroniki podpartej solidną metalową konstrukcją.

Dominik „Maniek” Brzeziński -perkusja
Roman Hrechukh – gitara
Michał „Mike” Łakomy – wokal
Michał „WilQ” Wilczyński- bas, klawisze

sic! [rapcore, nu metal]
Niskostrojone gitary, wyrazisty bas, dynamiczna perkusja oraz wszechstronny wokal to główne elementy charakteryzujące twórczość zespołu. Dźwięki sic! Stanowią nieoczywistą mieszankę takich gatunków jak nu metal, rapcore i grunge. Ważnym elementem twórczości jest przekaz. Przepełnione buntem teksty nierzadko dotyczą zagadnień egzystencjalnych, politycznych czy filozoficznych. Inne po prostu opowiadają o życiu i problemach szarego człowieka.

Marek Stąsiek – wokal
Marcin Kloc – gitara
Adam Marczyński – gitara
Bartek Horiszny – bas
Dariusz Bartylak – perkusja

Void of Echoes [metalcore, modern metal]
Zespół powstał w 2023 r. w Gdańsku. Jego muzyka to nowoczesny metal z domieszką metalcore. W 2023r. zespół wydał już swoje 4 single oraz album „ENTRY POINT”. Album zawiera siedem utworów z tekstami po angielsku, a jego produkcją oraz post-produkcją zajęli się zagraniczni producenci muzyczni. „Entry Point” to podróż przez nowoczesne brzmienia metalu, zespolone w spójną całość. Przypadnie do gustu fanom metalcore’u i jego odmian. Zespół ma na koncie wygraną w konkursie „Scena Otwarta” organizowanym przez Gdański Archipelag Kultury Projektornia.

Mateusz Bakiera – wokal
Patryk Kocel – gitara/wokal
Łukasz Rokicki – gitara
Marcin Lewiarz – bas
Łukasz Jakutowicz – perkusja

wstęp: 30 zł