White Ward, Hegemone, Mound ODWOŁANY

data: 20 kwietnia 2020, godz. 19:00
miejsce: Drizzly Grizzly (o miejscu)
adres: ul. Elektryków 1, Gdańsk

Z przykrością informujemy, że koncert White Ward, Hegemone i Mound nie zostanie przełożony na inny termin. Jesteśmy zmuszeni odwołać wydarzenie.

White Ward
Ta piątka z Odessy tworzy niezwykle intrygujący eksperymentalny post-black metal, wiedziony nieregularnościami i nieoczywistościami w zmianach tempa oraz emocji. Nic dziwnego, skoro w ich muzyce prym wiedzie egzystencjalne ujęcie rzeczywistości. Płyta „Love Exchange Failure”, wydana przez White Ward w zeszłym roku, gwałtownie wciąga w pulsujący labirynt zdegenerowanego miasta, w którym trudno odnaleźć siebie i swoje miejsce.

Hegemone
Poznański Hegemone połączył ciężki i brudny sludge/black/post-metal z pięknem i podniosłością hymnowych melodii. W ich rzeczywistości te dwa porządki okazały się idealnym dopełnieniem szaleńczego procesu zmian, który rządzi tym światem od zarania dziejów. Członkowie Hegemone już wiedzą, że ten chaos nie ma końca, dążą więc od całkowitego eskapizmu („We Disappear”), mimo wiszącej nad nimi jak fatum wizji niepowiedzenia.

Mound
Jeśli myśleliście, że już bardziej negatywnie być nie może, to wchodzi Mound – cały na czarno. Surowy, powolny doom/post-metal nie daje nadziei na dobre zakończenie, bo Gdańszczanie lubują się w eksploatowaniu głębokiego smutku do granic możliwości. Bez wątpienia hołdują klasykom doom metalu i towarzyszącemu mu depresyjnemu klimatowi.

Bilety: 40/50 zł dostępne na www.tickets.drizzlygrizzly.pl