At Home wokalistki I.N.D. i gitarzysty amerykańskiego In The Verse

At Home to nowy projekt wokalistki Aliny Lewandowskiej z gdyńskiego I.N.D. (In Nomine Dei) oraz amerykańskiego gitarzysty Dave’a Hansona z grupy In The Verse.

Poznali się na jednym z forów internetowych podczas promowania macierzystych kapel. Bardzo szybko postanowili stworzyć odrębny projekt, który nazwali At Home. W ciągu jednego weekendu napisali cztery utwory, następnie powstały kolejne. Znają się zaledwie cztery miesiące, a już pracują nad debiutanckim albumem, który powinien się ukazać w pierwszym kwartale 2018 roku. Na płycie znajdą się zarówno spokojne ballady, jak i melodyjne utwory utrzymane w stylistyce pogranicza rocka i metalu.

Teksty i linie wokalne układa głównie Alina, muzyką zajmuje się Dave, który śpiewa też w chórkach i growluje. Od strony produkcyjnej nad wszystkim czuwa Tomek Górnicki, producent muzyczny z Trójmiasta. Alina miała też okazję ostatnio nagrywać część partii wokalnych w studiu Cherry Pit w USA, i jak wspomina było to niesamowita przygoda i wspaniałe doświadczenie.

więcej o zespole: www.facebook.com/homeofficial777

Kilka dni temu ukazał się singiel promocyjny At Home „If you proclaim”, którego można posłuchać tutaj: