Bruce Springsteen na ekranach Multikina

22 lipca o godzinie 20:00 w Multikinach w Gdańsku, Sopocie, Gdyni i Rumi odbędzie się premiera filmu dokumentalnego „Springsteen & I” Bruce’a Springsteena. Co ciekawe, obraz powstał z materiałów przygotowanych przez fanów artysty.

Dzieło „Springsteen & I” ukazuje jak ikona muzyki jaką jest Bruce Springsteen stała się inspiracją, motorem napędowym a także ścieżką dźwiękową życia zwykłych ludzi – fanów artysty. Producentem filmu jest Ridley Scott, znany z takich obrazów jak „Królestwo niebieskie”, „Helikopter w ogniu” i „American Gangster”. Za reżyserię natomiast odpowiada Baillie Walsh, odpowiedzialny za powstanie filmu „Zakochany głupiec”.

Dzięki temu niezwykłemu obrazowi będziemy mieli wgląd w niesamowicie silną relację, jaka nawiązuje się między fanami a ich ulubionym artystą – oznajmił jeden z producentów filmu. Film reklamowany jest hasłem „przez fanów, dla fanów”, co chyba najlepiej oddaje jego charakter.

Bilety w cenie 23 zł można nabyć w kasach biletowych oraz online na www.multikino.pl. Dzięki voucherom z Fan Page’u Multikino Polska bilety będzie można kupić za 19 zł.

springsteen and i