Children of Bodom w klubie B90 w Gdańsku

Fińska grupa metalowa Children of Bodom, której przewodzi Alexi Laiho, zagra 25 października 2015 w klubie B90 w Gdańsku. Dzień później wystąpią w krakowskim klubie Fabryka.

Children of Bodom promować będzie swój najnowszy, dziewiąty w karierze album zatytułowany „I Worship Chaos”, którego premierę przewidziano na 2 października. Bilety na koncert w cenie 100 zł (przedsprzedaż) / 120 zł (w dniu koncertu) dostępne na stronie tickets.soundrive.pl.


CHILDREN OF BODOM (Finlandia) melodyjny death metal, power metal:
Children Of Bodom, to obok Nightwish najbardziej rozpoznawalny fiński zespół na świecie. Grają już ponad dwie dekady, zaczęli w 1993 roku. Od tamtej pory wydali osiem płyt, z których każda pokryła się w Finlandii złotem. COB cieszy się również wielką popularnością w Stanach, Europie Zachodniej, a pokaźne grono fanów ma także w Polsce. Kapelę Aleksiego charakteryzują wspaniałe partie gitarowe, za które odpowiada oczywiście lider, jak i imponujące pasaże klawiszowe Janne Wirmana. Kolejna wizyta w Polsce Children Of Bodom będzie wyjątkowa, bo zespół zjawi się już bez Roope Latvali, z którym pożegnał się w 2015 roku. Kapela przyjedzie do nas, aby promować następcę znakomitego albumu „Halo Of Blood”, zatytułowanego „I Worship Chaos”. Dziewiątego w dorobku, nagranego w kwartecie i wyprodukowanego przez samego Petera Tägtgrena (m.in. Hypocrisy, Pain, Destruction).

children of bodom