Combichrist, Filter i Lord of the Lost w B90

W ramach trasy Make Europe Great Again! grupy Combichrist, Filter i Lord of the Lost zagrają w dniu 23 czerwca 2016 r. w klubie B90 w Gdańsku.

Bilety w cenie 95 zł (przedsprzedaż) / 110 zł (w dniu koncertu) do nabycia:
* online na tickets.soundrive.pl
* punkty Eventim, Biletomat i Ticketpro
* w dniu koncertu w kasie Klubu B90 (ul. Elektryków, Gdańsk Stocznia)

Tego lata wyjątkowa industrial rockowa ekipa wyrusza w trasę – takiego wydarzenia Europa jeszcze nigdy dotąd nie widziała. Na czele pochodu przez osiem państw staną dwaj headlinerzy – Combichrist oraz Filter, a wraz z nimi zobaczyć będzie można rosnący w siłę niemiecki projekt Lord of the Lost.

Norwesko-amerykański kolektyw Combichrist posiada w pełni uzasadnioną reputację jako wyzwalacz stuprocentowej ekscytacji w piekielnej przejażdżce po industrialu, elektronice, metal-corze, latających fragmentach perkusji i nawet na chwilę nieuspakajającym się szaleństwie. Uzbrojeni w najnowszy album i przepełnieni seksem, narkotykami oraz rock’n’rollem – Combichrist chcą ciebie!

Filter – amerykańska industrial rockowa legend to zespół, który właściwie nie potrzebuje przedstawiania. Ich albumy to klasyki gatunku, dwa z nich pokryły się platyną, a po wydaniu najnowszego – „Crazy Eyes” – zespół ponownie jest w trybie niepohamowanego ataku. Na scenie zmiotą was z nóg niepowtarzalnym głosem Richarda Patricka, który wyzwala unikalne połączenie agresji oraz emocji.

Pochodzące z Hamburga Lord of the Lost dorobiło się opinii jednego z najlepszych koncertowych zespołów w Niemczech za sprawą surowego połączenia mrocznego rocka, industrial metalu i dzikich występów. Na żywo nie biorą jeńców i doskonale pasują do jadącej z nimi w trasę ekipy zza oceanu.

combichrist