Depeche Mode w Ergo Arenie

Grupa Depeche Mode zagra koncert 11 lutego 2018 roku w Ergo Arenie na granicy Gdańsku i Sopotu w ramach trasy Global Spirit Tour promującej ich najnowszy, wydany wiosną album zatytułowany „Spirit”. Zespół zagra także w Krakowie (7 lutego, Tauron Arena) i Łodzi (9 lutego, Atlas Arena).

Plan koncertu:
17:30 Early Entrance
18:00 Drzwi
19:30 Black Line
20:45 Depeche Mode

Podczas pierwszej części Global Spirit Tour Dave Gahan, Martin Gore i Andy Fletcher wystąpią dla ponad 1,5 miliona fanów w 32 miastach w 21 krajach Europy w okresie 5 maja – 23 lipca. Po zaplanowanych na wakacje koncertach w Europie, Global Spirit Tour zawita do Ameryki Północnej i Południowej, by zimą powrócić do Europy z serią koncertów, która rozpocznie się czterema występami w Wielkiej Brytanii w listopadzie.

Bilety na koncerty w Polsce w cenach od 249 zł będą dostępne w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku 23 czerwca, od 10.00. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w poniedziałek 26 czerwca o 10.00.

Specjalnie z tej okazji otworzone zostaną w poniedziałek w godzinach 10.00-17.00 kasy TAURON Areny Kraków, Atlas Areny i ERGO ARENY. Bilety będą również dostępne we wszystkich punktach Empik od pierwszego dnia sprzedaży.

Global Spirit Tour jest 18-stą trasą koncertową zespołu i pierwszą od trzech lat. Podczas Global Spirit Tour zespół będzie kontynuował akcję charytatywną we współpracy ze szwajcarską firmą produkującą zegarki Hublot, zbierając fundusze na Charity: Water i zwiększając świadomość istoty jej misji – zapewnienia bezpiecznej wody pitnej dla wszystkich na świecie.

Mając na koncie ponad 100 milionów sprzedanych płyt i koncerty zagrane dla ponad 30 milionów fanów na całym świecie, Depeche Mode nie chce osiąść na laurach, są inspiracją dla ogromnej ilości artystów a krytycy nazywają ich “wciąż płonącym ogniem” oraz “zespołem zyskującym ciągle na znaczeniu”. Spirit i Global Spirit Tour kontynuują historię muzycznych innowacji i ciągle zdobywają pozytywne opinie fanów i krytyków.