Grzesław Nawrocki opublikował piosenkę zatytułowaną „Pan Zombie”. To kolejny utwór, który zapowiada nadchodzący album „Najpiękniejszy śmietnik”. Płyta ma się ukazać jesienią nakładem Thin Man Records. Wcześniej Grzesław Nawrocki opublikował piosenkę „To tylko to”.
Utwór Grzesława Nawrockiego „Zombie” nagrał zespół z składzie:
Grzegorz Nawrocki – głos, gitara
Tomasz Ziętek – instrumenty klawiszowe
Macio Moretti – gitara basowa, instrumenty perkusyjne, SH-101
Małgorzata Sarbak – klawesyn
Gościnnie:
Marsija – głos
Grzegorz Nawrocki znany jest przede wszystkim z zespołu Kobiety. W 2013 roku wydał płytę projektu Nawrocki Folk Computer Band, a w 2022 roku jako Nawrocki wypuścił album „Moja mama ma depresję i siedem innych piosenek o miłości”.
Więcej informacji: www.facebook.com/NawrockiBand
