InsideOut zagra w Starym Rowerze

W środę 23 listopada na darmowym koncercie w sopockim Starym Rowerze (ul. Pułaskiego 15) wystąpi formacja InsideOut. Oto jak zespół reklamuje to wydarzenie:

Był Gdańsk, była Gdynia, teraz czas na Sopot! W środę 23 listopada gramy w Starym Rowerze, gdzie nie może Was zabraknąć, bo jak zwykle damy z siebie wszystko!

I choć części z Was jesteśmy już dobrze znani, to są też tacy, którzy słyszą o nas po raz pierwszy – bądźcie koniecznie 23 listopada w Starym Rowerze, a przekonacie się, że koncerty InsideOut to ogień, energia i świetna zabawa!

Zagramy numery własne, gorące i energetyczne, choć wolne od cięższych brzmień. Będzie „To co najlepsze”, na pewno nie zabraknie „Nie mów nic”, ale szykujemy też niespodziankę! Nie chcecie tego przegapić, prawda?

Ponieważ nad skromnym jeszcze autorskim repertuarem systematycznie pracujemy, dlatego do setlisty dorzucimy parę coverów naszych i Waszych ulubionych wykonawców. Lubicie U2, Coldplay, RHCP, Kings Of Leon? Wpadajcie 23 listopada do Starego Roweru – nie będziecie żałować!

Koncert objęty patronatem medialnym portalu rock3miasto.pl

Więcej o zespole na stronach:
www.facebook.com/insideout3miasto
www.myspace.com/insideout3miasto