Joe Satriani „Satchurated: Live in Montreal” 3D w Multikinie

Bądź świadkiem wyjątkowego muzycznego wydarzenia. Już 26 kwietnia na wielkim ekranie Multikina pojawi się jeden z najbardziej cenionych i innowacyjnych gitarzystów na świecie – Joe Satriani, założyciel gwiazdorskiej formacji G3, która z sukcesem odbywała trasy koncertowe w Stanach Zjednoczonych i Europie oraz od trzech lat gitarzysta Chickenfoot, w którego skład wchodzą były wokalista Van Halen Sammy Hagar, były basista tegoż zespołu Michael Anthony oraz perkusista Red Hot Chili Peppers Chad Smith.

Multikino z ogromną przyjemnością zaprasza wszystkich wielbicieli legato i tappingu na film p.t. „Satchurated: Live in Montreal” nakręcony 12 grudnia 2010 roku w Montrealu podczas trasy „The Wormhole Tour” promującej ostatni album studyjny Satrianiego „Black Swans and Wormhole Wizards”. Koncert Satcha sfilmowali zdobywcy nagród Emmy i Grammy – Pierre i François Lamoureux, którzy pracowali przy realizacji koncertów m.in. Rush, The Who i Deep Purple.

Widowiska w trójwymiarze z udziałem wirtuoza gitary, który sprzedał do tej pory ponad 10 milionów płyt… przegapić po prostu nie możesz.

Bilety: 20zł

Wydarzenie odbędzie się w następujących kinach sieci Multikino: Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Koszalin, Kraków, Łódź, Poznań Stary Browar, Rzeszów, Szczecin, Warszawa Ursynów, Warszawa Złote Tarasy, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze.