Konkurs na najlepszy, underground’owy videoklip muzyczny!

Soundrive daje wam kolejną szanse na wygraną. Tym razem jest to konkurs na najlepszy, underground’owy videoklip muzyczny! Liczymy na najbardziej radykalne i ekspresyjne formy realizacji Waszego video. Budżet i wielkość ekipy filmowej nie ma tu żadnego znaczenia. Jeśli w waszym dorobku jest już videoclip zrobiony nawet 10 lat temu, bądź zamierzacie go dopiero wyprodukować, czekamy na nie z niecierpliwością małego dziecka.

Już dziś każdy kto posiada profil „Artysty” w serwisie Soundrive.pl – ma okazję wziąć udział w konkursie, gdyż stylistyka muzyczna jest całkowicie dowolna.

Videoklip zamieszczacie na Youtube, a w zgłoszeniu podajecie link do klipu. Wszystkie zgłoszenia podlegają weryfikacji, a produkcje spełniające nasze normy estetyczne oraz techniczne podejmą walkę o miejsce na podium.

Nagrodą główną jest aparat cyfrowy z wymienną optyką o wartości 2500,- PLN dzięki któremu będziecie mogli kręcić kolejne klipy na światowym wręcz poziomie!

Przyjmowanie zgłoszeń zaczyna się 15.06.2012 i trwa do 15.07.2012 natomiast głosowanie startuje 15.07.2012 a kończy się 15.08.2012.

Szczegóły na stronie www.soundrive.pl

KONKURS OBJĘTY PATRONATEM PORTALU ROCK3MIASTO.PL