Me And That Man prezentuje klip „Run With The Devil”

Grupa Me And That Man, której dowodzi lider Behemoth Adam Nergal Darski, opublikowała teledysk do utworu „Run With The Devil” zapowiadający ich nowy album, następcę debiutanckiego „Songs of Love and Death” z 2017 roku. W piosence gościnnie wystąpił Jørgen Munkeby z norweskiego Shining. Klip w reżyserii Romana Przylipiaka nawiązuje do filmów Quentina Tarantino.

Nergal o „Run With The Devil”:
To była świetna zabawa! Kiedy zacząłem planować klip do tego utworu, chciałem stworzyć coś więcej, niż zwykły teledysk – chciałem stworzyć film muzyczny, który rozpoczyna się w momencie, w którym przerwano „Nightride”. Ale nie bierzcie tego wszystkiego zbyt poważnie – przy pomocy pewnych metafor składamy do grobu naszą przeszłość, bo teraz nadchodzi czas na nowe. Ten klip to bardzo dobry sposób na przedstawienie kolejnego wcielenia M&TM… ale co będzie dalej? Przygotujcie się na mnóstwo zajebistych rzeczy!

W kwietniu 2020 roku zespół Me And That Man wyruszy w polską trasę koncertową „New Tour, New Songs, Same Shit 2020”. Nergalowi i jego ekipie podczas trasy będą towarzyszyć Frank The Baptist, Mùlk oraz wspomniany wcześniej Jørgen Munkeby z Shining.

2.04 Wrocław, Zaklęte Rewiry
3.04 Szczecin, Kosmos
4.04 Gdańsk, Stary Maneż
5.04 Toruń, Lizard King
15.04 Warszawa, Palladium
16.04 Kraków, ZetPeTe
17.04 Poznań, Tama
18.04 Gostyń, Hutnik
19.04 Katowice, P23

Obecny skład Me And That Man:
Adam Nergal Darski – gitara, wokal
Sasha Boole – gitara, wokal
Matteo Bassoli – gitara basowa
Łukasz Kumański – perkusja