Nergal i Łukaszewski na „Me & My Guitar” Skawińskiego

12 marca ukaże się solowa płyta „Me & My Guitar” znanego z O.N.A. czy Kombii Grzegorza Skawińskiego. Oprócz członków macierzystej formacji sopockiego gitarzysty (Adam i Waldemar Tkaczyk), na krążku pojawią się także inni związani z Trójmiastem muzycy – m.in. Adam „Nergal” Darski (Behemoth) czy Piotr Łukaszewski (Ptaky, ex-IRA).

Pierwszą piosenką promującą album jest „Strength To Carry On”, której można posłuchać na stronie www.grzegorzskawinski.pl. Do utworu nakręcono również teledysk, którego premiera odbędzie się wkrótce.

Warto wspomnieć, że za oprawę graficzną płyty i zdjęcia odpowiedzialny jest gdański fotograf Mariusz „Kobaru” Kowal (m.in. Behemoth, Lipali, Acid Drinkers, Czesław Śpiewa).

„Me & My Guitar” to pierwsza po wielu latach solowa płyta Grzegorza Skawińskiego (Kombi, O.N.A, Skawalker, KOMBII). Jest utrzymana w rockowej stylistyce, pokazująca szeroki wachlarz muzycznych zainteresowań Artysty i swobodę w poruszaniu się po różnych gatunkach rocka, bluesa, metalu, fusion. Inspiracją dla powstania albumu była muzyka, której słuchał, jako nastolatek, czasów największej ekspansji i rozwoju hard rocka i początków muzyki metalowej. Album zawiera dziewięć kompozycji z czego cztery to utwory instrumentalne.