Octopussy z nową epką

Grupa Octopussy wypuściła dzisiaj na świat swoją najnowszą epkę, na której znalazło się pięć utworów. Gościnnie zaśpiewali na niej William Malcolm, Matteo Bassoli i Jan Galbas. Nagrania zostały zarejestrowane w trzech studiach – Nebula Studio w Warszawie, Drive Recording Studio w Gdańsku i Tall Pine Records w Kolbudach. Z kolei za miks i mastering odpowiedzialny jest Włoch Riccardo Passini. Z kolei okładka to dzieło Krzysztofa Wrońskiego.

Lista utworów:
1. To Build A Home
2. There Will Be Me
3. And The New Morning
4. For Those Who Want To Be
5. Higher

Octopussy to trójmiejski zespół rockowy łączący brzmienia rock’n’roll, stoner, blues z odbijającym się echem klimatu południa Stanów Zjednoczonych.

Zespół wydał w 2013 roku debiut, który zebrał dużo pozytywnych recenzji w Polsce i na świecie. Silną stroną Octopussy są energetyczne koncerty, dzięki którym zespół systematycznie zbiera nowych fanów.

W listopadzie 2017 odbyła się premiera drugiego wydawnictwa pod tytułem „Dwarfs & Giants”, na którym usłyszeć można głos Jana Babińskiego, nowego wokalisty. Płyta została nagrana na żywo w Highwave studio w kwietniu 2017, pod okiem Jana Galbasa, producenta i pierwszego wokalisty zespołu.

skład zespołu:
Jan Babiński – wokal
Konrad Ciesielski – perkusja
Piotr Danielewicz – gitara
Michał Koziorowski – klawisze
Marcin Bąkowski – gitara basowa
Michał Banasik – gitara