Queen Symfonicznie zagra w Gdańsku

Szanowni Państwo
Z przykrością zawiadamiamy, że planowany w Gdańsku / Centrum Stocznia Gdańska na 12 maja koncert QUEEN SYMFONICZNIE nie odbędzie się z przyczyn obiektywnych. Nie została też wyznaczona nowa data koncertu. Bilety można zwracać w miejscach zakupu. Za zaistniałą sytuację serdecznie przepraszamy.

Agencja PW Events

12 maja 2012 r. w gdańskim klubie Centrum Stocznia Gdańska odbędzie się koncert z cyklu Queen Symfonicznie!

Projekt QUEEN SYMFONICZNIE to niezwykłe aranżacje utworów Queen na chór i orkiestrę w formie dwuczęściowego spektaklu – w wykonaniu filharmoników Alla Vienna oraz 19-osobowego chóru Vivid Singers. Po doskonałym przyjęciu ponad tysięcznej publiczności na premierze tego spektalu/widowiska w łódzkim klubie Wytwórnia, który odbył się 30 listopada i na który szybko zabrakło biletów – muzycy postanowili kontynuować swoją przygodę i w 2012 roku przypomnieć geniusz Queen słuchaczom w innych częściach kraju. Więcej informacji, zdjęcia oraz filmy na stronie – www.queen.allavienna.pl

 

12.05 20:00 Centrum Stocznia Gdańska / GDAŃSK
(wstęp od 19.00)
bilety: 80 pln VIP, 60 pln I Strefa, 50 pln II Strefa
do nabycia: Bilety24.pl, Sklep muzyczny PULS (Gdynia, Centrum Gemini), Punkt Lotto (Gdańsk, C.H Manhattan), Ticketpro.pl (m.in Empiki i Media Markty)