Revival wydali debiutancki album

Grupa Revival na początku tego roku wydała debiutancki album zawierający osiem utworów w hard rockowej stylistyce. Tak mówią o sobie:

Jesteśmy młodym zespołem z Gdańska grającym hardrocka, na początku tego roku zrealizowaliśmy własnymi siłami album, nie pomijając oczywiście ogromnego wsparcia przyjaciół, których umieściliśmy w podziękowaniach. (…) Cztery niepokorne dusze i jedna zadbana broda tworzące spójną całość jednego ducha rock’n’rolla. Sute riffy, mocny wokal i stopa miażdżącą żebra wyrwą Was z mroźnej melancholii i obudzą ze snu. Oldschool w tajfunie świeżości. – czysty rock’n’roll!

Swoją muzykę określamy jako stylowy i klasyczny hard rock. Mimo, że klasycznie, to każdy koncert jest niesamowitą przygodą w świat rock’n’rolla. Jeżeli chodzi o wpływy i inspirację z jakich czerpaliśmy na płytę i czerpiemy na kolejne numery, to jest już kwestia tego czego obecnie tak naprawdę słuchamy, ale pozostało gdzieś w głębi duszy umiłowanie do takich zespołów jak: Metallica, Ozzy Osbourne, Guns’N’Roses. Opis wręcz banalny, ale jak najbardziej słuszny.

Nie mogliśmy zdecydować się na singiel, który by promował płytę, sądzimy, że każdy kawałek odzwierciedla to co gramy. Płyta jest dostępna nie tylko fizycznie, ale również na platformach streamingowych typu Spotify, Tidal, iTunes oraz na Youtube. Poniżej zamieszczamy linki:

YT: https://www.youtube.com/channel/UC-aup4rdvwnulj86jqeuUQg
Spotify: https://open.spotify.com/artist/22fONvuqkPybMCPkTAd4Rz
Facebook: https://www.facebook.com/revival.3city/

Lista utworów:
1. Śmierdzisz niczym pięniądz
2. Konfuzja
3. Nigdy lepiej
4. Król
5. Obłęd
6. Drogowskaz
7. Mur z miliona i jednej cegły
8. Brodaty

skład zespołu:
Valenio Rzeszutek – wokal
Phil Cackowski – gitara
David Weber – gitara
Camel Pietrzynsky – gitara basowa
Maćko Buczas – perkusja

fot. Alicja Kogutowska