Rocket Shots z drugą EP-ką „Son of a Gun”

„Son of a Gun” to tytuł nowej epki zespołu Rocket Shots. Premiera całości obędzie się 12 sierpnia, ale już teraz można posłuchać utworu tytułowego:

Zespół Rocket Shots został założony w 2013 roku przez wokalistkę Olę Wysocką (Milczenie Owiec) oraz gitarzystę Anatola Glasera. Po dołączeniu do składu basisty Piotra Frycy i perkusisty Karola Bloka, w kilka miesięcy nagrano debiutancką EP „S.M.G.M.F”.

Ruszyły występy na żywo, a jednym z ważniejszych było otwarcie warszawskiego koncertu teksańskiego Scorpion Child. Ponadto nagrany materiał Rocket Shots został zauważony i pozytywnie zrecenzowany przez największy rockowy magazyn w Niemczech – Rock Hard Magazine.

Na początku 2015 roku pojawił się, wraz z teledyskiem, numer „Walking the Line”, po którym zespół rozpoczął prace nad nową epką. Materiał został nagrany w Vintage Records Studio w Porażynie, realizacją nagrań zajął się Szymon Swoboda. Kilka miesięcy później Rocket Shots nawiązał współpracę z wytwórnią Vintage Records.

Najnowsza epka to połączenie brudnych brzmień, riffowych motywów i śmiałych linii wokalnych. Rocket Shots będzie można usłyszeć latem oraz jesienią w polskich, niemieckich i holenderskich klubach. Więcej: www.rocketshots.pl

Rocket Shots