S7 Records z dużą ilością premier

Gdyńska wytwórnia S7 Records zapowiada w najbliższym czasie sporo ciekawych premier nie tylko rockowych wykonawców. Jak informuje założyciel labelu, Paweł Żuczkiewicz:

Najważniejsza premiera na jesień to „Republikacje” Tymona Tymańskiego – płyta ukaże się 20 września. Numer dwa jeśli chodzi o nasze oczekiwania i nakłady to Kieras – muzyk z hiphopowym rodowodem z ekipy Leha, ale zapatrzony bardziej w Lecha Janerkę, który gościnnie udziela się na albumie. Premiera płyty „Marzenia Ściętej Głowy” w okolicach października. Kolejny trójmiejski około rockowy zespół to Masło. Grali ostatnio na SeaYou, będą na Spokoju. Płyta też jesienią. Następny w kolejce jest Babiński, znany (ale mało znany) z wielu zespołów, teraz przyszedł czas na debiut solo – premiera singla w piątek 12 lipca. Z nierockowych rzeczy pierwszy singiel z nowego albumu „999” udostępniły Lasy. Jest jeszcze coś bluesowego, czyli Popielnica. Pierwszy singiel za nami, a następny planujemy na okolice września. A na koniec warto wspomnieć o grupie Oczi Cziorne i reedycji ich czarnego albumu. W planach jest dodanie „Mrocznego Kryminału” z udziałem Marcina Świetlickiego.

S7 Records to nowa gdyńska wytwórnia płytowa założona przez Pawła Żuczkiewicza, który wcześniej pracował dla EMI Music Poland, Warner Music Poland i Universal Music Polska, a przez pięć lat był dyrektorem handlowym wytwórni Asfalt Records. W ubiegłym roku przeniósł się z Warszawy z powrotem do rodzinnej Gdyni. Pierwszym wydawnictwem S7 Records była reedycja kultowego albumu „P.O.L.O.V.I.R.U.S.” grupy Kury.

Więcej informacji o S7 Redords na s7records.pl