Slipknot i Jinjer w Ergo Arenie ODWOŁANY

Grupa Slipknot miała pierwotnie zagrać 3 sierpnia 2020 r. w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu. Ostatecznie z powodu pandemii koronawirusa i zakazowi organizowania imprez masowych, koncert został odwołany. Na obecną chwilę nie jest znana nowa data koncertu Slipknot w Polsce, cała trasa ma być przełożona na lato 2021 roku.

Zamaskowani Amerykanie mieli promować swój najnowszy album „We Are Not Your Kind”. Gościem specjalnym koncertu miał być ukraiński zespół Jinjer. Przypomnijmy, że Slipknot miał już okazję zagrać w Ergo Arenie w 2016 roku.

Wszystkie bilety zachowują ważność na koncert z nową datą.
Bilety można zwrócić w miejscu zakupu

Osoby, które chcą zwrócić bilet zakupiony w sklepie Knock Out Productions, proszone są o wysłanie wiadomości na adres mailowy: kasia@knockoutprod.net wraz z informacją o numerze zamówienia.

Osoby, które zakupiły bilety w sieci ebilet.pl proszone są o kontakt z infolinią: tel: (22) 122 80 99.

Wszystkim posiadaczom biletów na przeniesiony koncert, przypominamy o opcji wymiany biletu na voucher, który można wykorzystać na pozostałe koncerty Mystic Coalition:

Within Temptation + Evanescence / 20.09 / Arena Gliwice
Nightwish + Amorphis, Turmion Kätilöt / 13.12 / Arena Gliwice
Mystic Festival 2021

Wszystkie bilety można wymienić na vouchery w miejscu ich zakupu. Wymiany będą realizowane będą w ciągu 7 dni roboczych od daty zgłoszenia.

To miała być druga wizyta w tym roku Slipknot w Polsce. 6 lutego 2020 r. zespół zagrał koncert w Atlas Arenie w Łodzi gdzie towarzyszyła mu grupa Behemoth.

Bilety na koncert Slipknot w Ergo Arenie

Bilety w sprzedaży od 20 lutego 2020 r. na sklep.knockoutprod.net (bilety kolekcjonerskie na płytę + Golden Circle) i www.ebilet.pl (bilety na sektory oraz na płytę + Golden Circle)

Ceny biletów:
Siedzące A – 299 zł
Siedzące B – 249 zł
Siedzące C – 169 zł
Płyta – 239 zł / 259 zł w dniu koncertu
Golden Circle – 339 zł / 359 zł w dniu koncertu

Historia Slipknot

Początki Slipknot sięgają 1995 roku. Zespół został założony w mieście Des Moines w stanie Iowa i od początku silnie identyfikował się ze swoimi rodzinnymi terenami. W 1999 roku grupa wydała nakładem Roadrunner Records oficjalny debiutancki album zatytułowany po prostu „Slipknot”. Zespół bardzo szybko zyskał popularność przez oryginalne podejście do muzyki metalowej tworzonej przez dziewięciu muzyków, jak i dzięki otoczce wizualnej, na którą składają się charakterystyczne uniformy i maski na twarzach. Dwa lata później ukazał się ich kolejny album „Iowa”, przez wielu uważany za największe osiągnięcie w historii Slipknot. Kolejne albumy „Vol. 3: (The Subliminal Verses)” z 2004 r. i „All Hope Is Gone” z 2008 r. ugruntowały ich pozycję na rynku. Na kolejną płytę studyjną zespołu zatytułowaną „.5: The Gray Chapter” fani musieli poczekać sześć lat. Przestój był spowodowany śmiercią basisty Paula Graya w 2010 roku oraz odejściem Joeya Jordisona w 2013. W sierpniu 2019 r. ukazał się najnowszy album Slipknot „We Are Not Your Kind”, który jest promowany podczas obecnej światowej trasy koncertowej. Grupa zapowiedziała, że w najbliższym czasie światło ujrzy eksperymentalna płyta „Look Outside Your Window” nagrana w tym samym czasie co „All Hope Is Gone”.

Dyskografia Slipknot

1999 – Slipknot
2001 – Iowa
2004 – Vol. 3: (The Subliminal Verses)
2008 – All Hope Is Gone
2014 – .5: The Gray Chapter
2019 – We Are Not Your Kind

Skład Slipknot

Shawn „Clown” Crahan – instrumenty perkusyjne
Craig „133” Jones – sampler
Mick Thomson – gitara
Corey Taylor – wokal
Sid Wilson – gramofony
Jim Root – gitara
Alessandro Venturella – gitara basowa
Jay Weinberg – perkusja