The Baseballs w gdańskim Starym Maneżu

Niemiecka grupa rock’n’rollowa The Baseballs zagra 27 września 2016 r. w gdańskim klubie Stary Maneż. Dzień później zespół wystąpi w warszawskiej Stodole. The Baseballs koncertami w Polsce rozpocznie europejską trasę koncertową promującą nowy album.

Pod koniec ubiegłego roku, Sam, Digger i Basti zdradzili, że wkrótce usłyszymy nowy materiał The Baseballs. Wraz z pożegnaniem tego lata, dwukrotni zdobywcy niemieckiej nagrody ECHO, wydadzą swój piąty album pod tytułem „Hit Me Baby…”, który ponownie przywoła rock’n’rollowego ducha lat 60. i 70.

Czarujący wokaliści już nie mogą doczekać się spotkań ze swoimi fanami, na których przedstawią im swoją nową muzykę: „W The Baseballs chodzi przede wszystkim o pozytywne wibracje. Zapominamy o codzienności i celebrujemy te niesamowite chwile, nawet jeśli nie mogą trwać wiecznie” – wyjaśnia Sam. Wygląda na to, że tej jesieni lato potrwa odrobinę dłużej niż zwykle, więc nie chowajcie zbyt wcześnie swoich najlepszych butów do tańca, bo na pewno wam się przydadzą!

Bilety:
Przedsprzedaż: 99 pln (stojące), 129 pln (siedzące antresola)
W dniu koncertu: 109 pln (stojące), 139 pln (siedzące antresola)
do kupienia w kasie Klubu Stodoła (Warszawa ul. Batorego 10),
w kasie Starego Maneżu (Gdańsk Wrzeszcz, ul. Słowackiego 23)
www.interticket.pl, www.kupbilecik.pl, www.eventim.pl, www.stodola.pl

the baseballs