Lasy: Tomek Ziętek

data: 20 czerwca 2024, godz. 20:30
miejsce: Opera Leśna (o miejscu)
adres: ul. Stanisława Moniuszki 12, Sopot

LASY to kameralna scena plenerowa, która znajduje się na terenie Opery Leśnej w Sopocie. To miejsce, w którym muzyka spotyka się z naturą, tworząc wyjątkowy klimat dla doświadczania koncertowej aury. Na drugim koncercie w ramach letniego cyklu LASY wystąpi Tomek Ziętek.

Tomek Ziętek to jeden z najbardziej uznanych polskich aktorów, a także wokalista, tekściarz, kompozytor i producent. W sierpniu 2023 wydał swój pierwszy debiutancki singiel „Your Kiss” i tym samym zapowiedział album, który można już znaleźć we wszystkich serwisach streamingowych oraz sklepach muzycznych.

Na płycie „Some Old Songs” znalazło się 11 kompozycji utrzymanych w klimacie singer-songwriter i inspirowanych klasycznymi gitarowymi brzmieniami. Wśród nich są też inne świetnie przyjęte single artysty: „C’mon” oraz „Some Old Gum”. Muzycznie album Tomka przywołuje letnie wspomnienia – ciepłych dni i deszczowych wieczorów. Jest nostalgicznie, romantycznie oraz bardzo osobiście. Sam Tomek opisuje album słowami: „To moje zachwyty. Zachwyty nad codziennością”.

bilety: 49/69/99 zł