Ciężkie Piątki: Coguar na Wydziale Remontowym

Po długim tygodniu nadchodzi Ciężki Piątek, czyli koncert zespołu Coguar i after party przy muzyce rock/metal. Impreza odbędzie się 5 października w klubie Wydział Remontowy obok placu Trzech Krzyży (ul. Doki 1).

Coguar to zespół, który powstał w 2011 roku w Gdańsku. Początkowo tworzyli go dwaj gitarzyści: ORZEU i KRUKO (ex Pneuma). W lipcu skład rozszerzono o DEMONA na gitarze basowej i KOTARA na perkusji. Zespół w tym składzie rozpoczął pisanie pierwszego materiału.Na przełomie sierpnia i września do składu dołączył ARETZKI, obejmując pozycję wokalisty. W tym okresie powstała nazwa zespołu: Coguar.

Impreza – będzie wszystko co najlepsze. Przekrój muzyczny obejmie: od The Doors, Led Zeppelin, Deep Purple, czy Black Sabbath, poprzez AC/DC, Guns’n’Roses, Metallikę, Iron Maiden, do Nirvany, Clawfingera, System of a Down czy Rammstein. Oczywiście bez polskich kapel również się nie obejdzie – Dżem, Kult, Kazik czy Illusion nie są nam obce, tak samo jak Pudelsi, Coma, Acid Drinkers, Wilki, Myslovitz, KAT czy TSA.

IMPREZA OBJĘTA PATRONATEM PORTALU ROCK3MIASTO.PL