Hateseed zmienili gitarzystę

W zespole Hateseed doszło niedawno do głębokich zmian. Grupę opuścił gitarzysta Kamil Janulewicz. Oto, co mówi o swojej decyzji:

„Podjąłem trudną ale konieczną decyzję o opuszczeniu Hateseed. Dziękuję Łukaszowi, Bartowi oraz Jackowi za trzy lata współpracy. Przez cały ten okres zespół stanowił dla mnie niezwykle ważną część życia. Życzę chłopakom samych sukcesów. Dziękuję również wszystkim fanom kapeli dla których miałem przyjemność grać. Wierzę że w najbliższej przyszłości spotkamy się na scenie. Let the metal flow!”

Jednocześnie zespół ogłosił, że nowym gitarzystą został Michał Marcinkowski (ex-Shadowsight), z którym nie raz dzielili scenę przy okazji wspólnych występów z jego poprzednią kapelą. Minęło ledwie kilka dni odkąd uzupełnili skład, a już szykuje się chrzest bojowy – 29 września w gdańskim RockOut Pub zagrają u boku The Meizterz!

Jednocześnie zespół wciąż pracuje nad nowym materiałem, by na wiosnę 2013 przystąpić do nagrań drugiej płyty – następcy „Hate Comes Crawling”. Kto wie – może już w Rockoucie poznacie kolejny numer, który znajdzie się na tym krążku?

fot. Karolina Nowak (Kamil drugi z lewej)