Lenny Kravitz w Ergo Arenie

Lenny Kravitz zagra 8 sierpnia 2015 w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu w ramach trasy promującej nowy album „Strut Tour 2015”. Bilety w sprzedaży od piątku 12 grudnia, godz. 10.00 na www.livenation.pl i www.ticketmaster.pl.

STRUT Tour okazało się gigantycznym sukcesem. Koncerty w Berlinie, Mediolanie, Paryżu i Londynie ściągnęły fanów Kravitza z całej Europy. Bilety na te wydarzenia rozeszły się w mgnieniu oka już na początku uruchomienia sprzedaży. Lenny Kravitz nie opuszcza swoich fanów na długo, powraca w 2015 roku z drugą częścią trasy, z jeszcze większą dawką muzyki na żywo!

Lenny Kravitz nie zapomniał o swoich polskich fanach. Specjalnie dla nich pojawi się 8 sierpnia 2015 roku w Ergo Arenie. Będzie to wyjątkowe, klimatyczne show, pełne energii i wspaniałej muzyki.

STRUT – Nowy, długo oczekiwany album Lennego Kravitza, rewelacyjnie przyjęty przez fanów Artysty miał premierę 23 września tego roku. „Ten album sprowadził mnie z powrotem do miejsca, w którym pokochałem muzykę” – powiedział Lenny Kravitz. „Do emocji które czułem będąc w liceum. Ta płyta to prawdziwy rock & roll- jest surowa, ma duszę i wszystko się ze sobą łączy”.

Płyta STRUT mimo iż sięga do korzeni, nie jest archaiczna. To zupełnie nowe brzmienie, ale w starym sprawdzonym stylu. Taką właśnie płytę chciał nagrać Kravitz, co często powtarza w wywiadach.

Fani Artysty są oczarowani nowym krążkiem. Płyta utrzymuje się bardzo wysoko na listach sprzedaży, a w każdym radio słychać „The Chamber” – niekwestionowany hit niejednej imprezie sylwestrowej. STRUT znajduje się na liście pięciu najczęściej słuchanych rockowych albumów w serwisie deezer.com.

Ceny Biletów:
Trybuny 249,00 zł
Trybuny 220,00 zł
Trybuny 199,00 zł
GC EE 399,00 zł
GC 249,00 zł
GA 199,00 zł
Niepełnosprawni 199,00 zł
VIP 744,00 zł

lenny kravitz strut