Life of Agony w gdańskim Starym Maneżu

Amerykanie z Life of Agony zagrają 15 listopada w gdańskim Starym Maneżu w ramach europejskiej trasy koncertowej promującej album „A Place Where There’s No More Pain”. W roli supportu zobaczymy Niemców z Pyogenesis.

Life Of Agony to amerykański zespół hardrockowy, znany polskim fanom między innymi za sprawą występu na Przystanku Woodstock w 2010 roku. To jeden z najbardziej wpływowych i najoryginalniej brzmiących zespołów z lat 90-tych. Od premiery ostatniego krążka grupy upłynęło już 10 lat, ale tym razem Life Of Agony powracają na dobre!

Mina Caputo (niegdyś Keith Caputo), Joey Z, Alan Robert i Sal Albruscato zdecydowali się na nagranie piątej studyjnej płyty, która jak zapowiadają, będzie inna niż dotychczasowe albumy.

Basista grupy Alan Robert o nowym projekcie powiedział:
„Wydaje mi się, że fani zdają sobie sprawę z tego, że nasza twórczość ma swoje źródło w prawdziwym cierpieniu , które w zasadzie od zawsze towarzyszy całemu zespołowi. Wielu fanów powiedziało nam, że dzięki temu, iż podzieliliśmy się z nimi naszym bólem, przeżyli swojego rodzaju katharsis, walcząc ze swoimi własnymi problemami. I to właśnie ta energia, którą dzielimy z ludźmi podczas koncertów daje nam nadzieję na istnienie jakiegoś światełka w tunelu. Dla nas – i mam nadzieję, że dla naszych fanów – również te krótkie chwile, kiedy jesteśmy razem, tworzą swojego rodzaju tytułowe miejsce, w którym nie ma bólu.”

Bilety dostępne na www.interticket.pl

life of agony