Majestic w półfinale Must Be The Music

Program Must Be The Music (Polsat) wszedł w decydującą fazę. Spośród kilku tysięcy zgłoszonych uczestników na placu boju o główną nagrodę (100 tysięcy złotych) pozostało niewielu ponad trzydziestu. Wśród nich jest zespół z Trójmiasta grający muzykę z pogranicza reggae i ska – Majestic. Swoim autorskim utworem „Przyzwoita” przekonał do siebie jurorów (Kora, Ela Zapendowska, Łozo, Adam Sztaba) i awansował do jednego z półfinałów.

Każdy z uczestników po cichu liczy, że występ w programie zaowocuje wzrostem popularności i dzięki temu będzie mógł spełniać swoje muzyczne marzenia i cele. Zespół Enej – zwycięzca pierwszej edycji Must Be The Music pokazał innym zespołom jak można spożytkować taki kapitał i od czasu zakończenia programu nieustannie koncertuje a jego utwór „Radio helo” stał się wielkim radiowym hitem.

Członkowie Majestic także marzą o szerszym zaistnieniu na polskim rynku muzycznym, choć w pewnych kręgach już od lat są znani. Na ich koncie pojawiło się wiele mniejszych i większych sukcesów, są między innymi laureatami największego festiwalu reggae w Polsce – Ostróda Reggae Festiwal, wygrali kilkanaście przeglądów, zagrali na wielu muzycznych festiwalach w Polsce jak i za granicą (Anglia, Niemcy), mają w dorobku jeden album a obecnie kończą prace nad drugim.

To czy przejdą do wielkiego finału zależy tylko od widzów, bo na tym etapie liczą się tylko ich głosy. Z każdego z czterech półfinału dalej przechodzi dwóch uczestników, którzy otrzymają najwięcej smsów. Majestic wystąpi w drugim odcinku półfinałowym 16 października.

Zapraszamy przed telewizory i do głosowania.