„Opowieści” Illusion na winylu. Singiel „O trudzie wyboru”

Grupa Illusion poinformowała, że ich nowa płyta „Opowieści” doczekała się wydania na płycie winylowej. Analogowa wersja albumu ukazała się w limitowanym nakładzie 300 sztuk i zawiera dwie 12-calowe płyty długogrające, obustronnie zapisane, odtwarzane z prędkością 45 obrotów na minutę. Wewnętrzną część okładki zdobią zdjęcia zespołu i rysunek Istvána Orosza, sławnego węgierskiego grafika i ilustratora. Tak jak w przypadku wersji CD, produkcją krążka zajął się Adam Toczko, za mastering odpowiadał Adam Ayan z Gateway Mastering w Portland, a płyty zostały wytłoczone przez wytwórnię z Wielkiej Brytanii. Płytę można zamówić na stronie: www.illusion.pl/sklep.

Jednocześnie „Opowieści” doczekały się drugiego singla promującego album w postaci „O trudzie wyboru”. – Uderzamy mocniej niż przy pierwszym singlu, z solidną dawką energii. Refren jest czymś w rodzaju hymnu, można go śmiało wykrzykiwać na koncertach. Fani „starego Illusion” powinni być zadowoleni – mówi Tomasz „Lipa” Lipnicki.

W sklepie Illusion pojawił się również nowy męski t-shirt „O trudzie wyboru”. Z tyłu koszulki nadrukowany został pełny tekst drugiego singla, zapisany charakterystycznym, odręcznym pismem.


illusion opowiesci vinyl