Roger Waters w Ergo Arenie

Roger Waters ogłosił, że 5 sierpnia 2018 r. wystąpi w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu w ramach trasy „Us + Them”, podczas której gra klasyczne piosenki z płyt Pink Floyd (Wish You Were Here, The Wall, Animals, Dark Side of The Moon), a także solowe utwory, w tym z nowego albumu “Is This the Life We Really Want?”. Przypomnijmy, że to nie pierwszy koncert muzyka Pink Floyd w Trójmieście – w 2006 roku na terenie Stoczni Gdańskiej zagrał David Gilmour.

Nazwa trasy nawiązuje do utworu z 1974 roku “Us And Them,” ze sprzedanego w wielomilionowym nakładzie albumu Pink Floyd Dark Side of the Moon.

“Wyruszamy z nowym show w trasę” powiedział Roger Waters. “To będzie mieszanka rzeczy z mojej długiej kariery, z moich lat z Pink Floyd i nowości. Najprawdopodobniej 80% to będzie stary materiał, a 20% nowy – ale wszystko połączone tematem ogólnym. Obiecuję, że czeka Was świetne show. Spektakularne – tak jak wszystkie moje poprzednie”.

Legendarne koncerty Rogera Watersa wywołują silne doświadczenia sensoryczne dzięki zastosowaniu wysokiej klasy, najnowocześniejszej produkcji audiowizualnej oraz zapierającego w piersiach kwadrofonicznego systemu dźwiękowego. Ta trasa nie będzie odbiegać od reguły, po miesiącach starannych przygotowań i wizjonerskich pracach, będzie inspirować tłumy swoją siłą i zabierze publiczność w muzyczną podróż.

Roger Waters – Us + Them to pierwsza europejska trasa artysty od wyprzedanej The Wall Live (2010-2013), którą widziało ponad 4 miliony fanów na całym świecie podczas 219 koncertów i która osiągnęła największy sukces komercyjny ze wszystkich tras solowych artystów w historii.

Bilety na koncerty w Polsce dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl w cenach od 249 – 499 zł / 869 zł – 1,108 zł (VIP) dostępne na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl oraz w salonach sieci Empik.

W sprzedaży dostępny jest także Pakiet Hospitality – https://goo.gl/x7e2m9