Sounds Like The End Of The World z nowym utworem „No Trespassing”

Grupa Sounds Like The End Of The World (SLTEOTW) zaprezentowała nowy utwór o tytule „No Trespassing”, który znajdzie się na ich drugim albumie studyjnym. Piosenka została nagrana w gdyńskim Highwave Studio pod okiem Jana Galbasa. Jest on odpowiedzialny za produkcję, miks i mastering.

Sounds Like The End Of The World to pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt powstał w maju 2012 roku. W styczniu 2013 zarejestrował promocyjny mini-albumu „It All Starts Here” zawierający 5 autorskich utworów, który następnie wydał własnym nakładem w marcu tego samego roku. Zespół miał do tej pory przyjemność dzielić scenę z takimi wykonawcami jak God is An Astronaut, Long Distance Calling, Tides From Nebula, Tune, DispersE czy Lebowski.

Formacja Sounds Like The End Of The World nagrała pod koniec lutego 2014 materiał na swój debiutancki album „Stages of Delusion” w Sounds Great Promotion w Gdyni. Za realizację nagrań oraz produkcję odpowiada Jan Galbas, a za miks i mastering Kuba Mańkowski, którzy współpracowali z takimi wykonawcami jak Behemoth, Obscure Sphinx czy Jordan Rudess z Dream Theater.

sounds like the end of the world