Sounds Like The End Of The World zagra koncert w Radiu Gdańsk

Trójmiejska grupa Sounds Like The End Of The World w najbliższą niedzielę 26 lipca 2015 r. o godz. 20:05 zagra koncert w studiu im. Janusza Hajduna w Radiu Gdańsk. Występu będzie można posłuchać w radiu na częstotliwości 103.7 FM oraz w internecie na stronie www.radiogdansk.pl. Koncert grupy Sounds Like The End Of The World odbędzie się w ramach cyklu „Metropolia Jest Okey w Radiu Gdańsk”.

Sounds Like The End Of The World to pięcioosobowy zespół instrumentalny. Projekt powstał w maju 2012 roku. W styczniu 2013 zarejestrował promocyjny mini-albumu „It All Starts Here” zawierający 5 autorskich utworów, który następnie wydał własnym nakładem w marcu tego samego roku. Zespół miał do tej pory przyjemność dzielić scenę z takimi wykonawcami jak God is An Astronaut, Long Distance Calling, Tides From Nebula, Tune, DispersE czy Lebowski.

Formacja Sounds Like The End Of The World nagrała pod koniec lutego 2014 materiał na swój debiutancki album „Stages of Delusion” w Sounds Great Promotion w Gdyni. Za realizację nagrań oraz produkcję odpowiada Jan Galbas, a za miks i mastering Kuba Mańkowski, którzy współpracowali z takimi wykonawcami jak Behemoth, Obscure Sphinx czy Jordan Rudess z Dream Theater.

sounds like the end of the world