Tersha prezentuje animowany teledysk „Aim And Fire”

Metalowa grupa Tersha opublikowała teledysk do tytułowego utworu z ich debiutanckiej płyty „Aim And Fire”. Twórcą animacji jest wokalista zespołu Krzysztof Głażewski. Jak mówił zespół przed premierą, „zabierzemy was do abstrakcyjnego snu o świecie, w którym codzienne życie przeplatane jest z rzeczywistością wojny, śmierci oraz chaotycznej walki o przetrwanie.”

Recenzja płyty Tersha „Aim And Fire”

Tersha jest zespołem założonym w 2012 roku w Gdańsku, z inicjatywy Krzysztofa Głażewskiego oraz Krzysztofa Ciupy. Od początku swego istnienia kapela stawia na tworzenie utworów nieszablonowych, czerpiąc inspirację z klasyki gatunku, nadając mu jednak nową energię, poszukując oryginalnego brzmienia. Zespół charakteryzuje dynamiczna muzyka na pograniczu heavy, power oraz thrash metalu.

Od 2017 roku zespół gra w składzie: Krzysztof Głażewski (wokal), Krzysztof Ciupa (gitara), Tomasz Nakielski (bas) oraz Grzegorz Warszawik (perkusja). W 2017 roku zespół wydał EP-kę zatytułowaną „Druglord”, pół roku później zostaje wydany debiutancki album długogrający pod tytułem „Aim And Fire”, zawierający jedenaście autorskich utworów.

skład:
Krzysztof Głażewski – wokal
Krzysztof Ciupa – gitara
Tomasz Nakielski – gitara basowa
Grzegorz Warszawik – perkusja